HAKKIMIZDA

RETA Mühendislik Depo Raf Sistemleri metal sektöründeki tecrübesiyle sektörde lider ve söz sahibi bir firmadır. 1979 yılında kurulan firmamızda kuruluşumuzun ilk yıllarından beri dünyadaki sektörel gelişim ve değişime hızlı bir şekilde uyum sağlayarak uzman mühendis kadrosuyla projelendirme, imalat ve montaj hizmetleri sunmaktayız.

Manisa’da 20.000m2’lik üretim tesisimizde müşterilerimize palet rafları, kutu-koli rafları, uzun yüklerin yüklenmesi için konsol kollu raflar, asma kat ve otomatik depo çözümleri sunan firmamız ürün kalitesi olduğu kadar fiyatları ile tercih edilen bir marka olmuştur.

Müşterilerimizin depolama ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunarken verimli alanlar yaratmayı ilke edinen firmamız bünyesindeki mühendis ve teknisyen kadrosu, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına ulaşmakta aynı zamanda müşterilerine en uygun çözümü bulmak için zevk ve heyecanla çalışmaktadır.

Firmamız 2002 yılından beri ISO 9001 Kalite Yönetim Sertifikası sahibidir. Aynı zamanda firmamız F.E.M. kurallarına göre projelendirme ve imalat yapmaktadır.

Yaptığı ihracatlarla uluslararası pazarda da yer alan firmamız başta Yunanistan, Norveç, Litvanya, Moldova, İngiltere, Fransa, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Romanya, Makedonya, Bulgaristan, Irak, Cezayir, Kuzey Amerika olmak üzere 20’den fazla ülkeye ürün göndermektedir.

Projelendirme : Müşterilerimiz için en uygun depolama çözümlerini tespit edip, onlara en verimli ve tasarruflu çözümleri sunarız.
Projelerimizi Avrupa Raf Federasyonu’nun yönlendirmeleri doğrultusunda F.E.M. standartlarına uygun şekilde tasarlar ve üretiriz.

Üretim : Firmamızın geniş makina parkındaki modern roll-form hatlarında  malzemeler şekillendirilir, kaynak işlemleri robotlar tarafından yapılır ve son aşama olan boya prosesi yüzey hazırlığından kalite kontrol alanina ulaşana dek tam otomatik power and free boyahanemizde tamamlanır. Ayrıca ürünlerimiz her aşamada kalite kontrolden geçmektedir.

Montaj : Tüm yurtiçi ve yurtdışı projelerde görev alan montaj ekibi elemanlarımızın tamamı sertifikalı ve deneyimlidir.

Raf Kontrol Birimi : Sektörün değişen ve gelişen ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğumuz Raf Kontrol Birimimiz, EN 15635 standardı doğrultusunda müşterilerimizin raflarının kontrolünü sağlar, eksik ve hataları tespit edip raporla birlikte bunu müşteriye sunar.